Boty na běžky Alpina Eve 30 T
výrobce: Alpina
záruční doba: 24 měsíců
dodací lhůta: momentálně vyprodáno

 

doporučená cena: 2 950 Kč
sleva: 660 Kč
akční cena bez DPH: 1 908 Kč
akční cena s DPH: 2 290 Kč
Popis
Běžecké boty z vrcholu řady Eve Series vyvinuté speciálně pro ženy. Na vývoj tohoto modelu byla vynaložena spousta úsilí, protože se musí do nejmenších detailů přizpůsobit specifické anatomii citlivé dámské nohy. Proto byl vytvořen tvar Lady. Díky plastové opoře paty, speciální manžetě a závodní vložce bude vždy zaručen optimální přenos sil z vašich nohou až na samotné skluznice lyží. A komfort? Perfektní kombinace jednotlivých prvků jako překrytí jazyka, systém zateplení Thinsulate či pěnové polstrování Autofit, vyvinuté jen pro ženské modelové řady, přináší nohám pohodlí po celý den a za jakýchkoliv podmínek. Třešničkou na dortu je luxusní design s pečlivě zvolenou barevnou kombinací a grafickými vzory.
Technologie:
Tvar Lady je vytvořen speciálně pro ženské chodidlo a má proto vyšší nárt. Systém na úpravu objemu boty umožňuje přidat do boty další polstrování a zvýšit tak komfort a teplo.
Plastová konstrukce:
Plastová manžeta a patní část boty přenáší výjimečné konstrukční vlastnosti závodních běžeckých bot Alpina i do ostatních kategorií. Zaručují totiž potřebnou laterální i torzní stabilitu a zvyšují efektivní přenos energie vynakládané lyžařem na lyže.
Anatomicky tvarovaná vložka
Ergonomicky tvarovaná vložka je perfektně přizpůsobena tvaru chodidla lyžaře. Bota skvěle padne, je velmi stabilní a zaručuje pocit tepla, měkkosti a pohodlí.
Systém Thinsulate
Ve srovnání se standardním zateplením bot je tento systém podšití dvakrát teplejší a zaručuje tak nohám ty nejlepší podmínky. Vynikající vlastnosti mikrovlákna Thinsulate umožňují noze dýchat a regulovat přirozené prostředí i v nezvykle chladném a mokrém počasí.
Pásek na suchý zip
25mm široký pásek na suchý zip umožňuje lepší dotažení boty, zvyšuje stabilitu a přináší lepší kontrolu nad lyžemi během jízdy.
Vnitřní rychlozavazovací systém
Pro rovnoměrné rozložení energie firma Alpina dovedla k dokonalosti svůj vnitřní rychlozavazovací systém, aby byl přenos energie a sil optimální. Celý systém přispívá k tomu, že bota na nohu lépe padne a k rovnoměrnému rozložení sil směřujících od nově přepracovaného systému zavazování na celé chodidlo.
Anatomicky tvarovaná vložka
Ergonomicky tvarovaná vložka je perfektně přizpůsobena tvaru chodidla lyžaře. Bota skvěle padne, je velmi stabilní a zaručuje pocit tepla, měkkosti a pohodlí.
Polstrování Autofit
Některé z modelů běžeckých bot určených pro ženy mají v oblasti kotníku speciální polstrování. To se přizpůsobuje tvaru nohy, optimálně padne a zaručuje vyšší pohodlí.
Teplé a měkké podšití
Firma Alpina věnuje speciální pozornost komfortu. Díky teplému, měkkému a příjemnému podšití, které noze zajišťuje opravdu příjemný pocit pohodlí, budete mít možnost ocenit, jak se toto snažení projevilo v praxi.

Anketa

Jakou velikost kol preferujete?
 26 ano  (67)
 28 ano  (45)
 29 ano  (133)
 27,5 ano  (46)

Naše prodejny

zastávka autobusu Písečná:

otevírací doba prodejny

Po-Pá: 11-18, So: 9-12

Provoz Zásilkovny

Po-Pá: 13-17

Čimická 443/35

Praha 8 - zastávka Písečná

Mobil: 608 740 401

Email: info@jmcyklo.cz

Nákupní středisko Odra:

otevírací doba prodejny

Po-Pá: 10-18, So: 9-12

Lodžská 401

Praha 8 - Bohnice

Tel./fax: 233 557 071

Mobil: 606 168 057

Email: info@jmsport.cz

více informací >>

Co nabízíme

Naši dodavatelé

TOPlist

Copyright © JM Sport 2000 - 2012 [v.1.18 - 22.11.2012] - Mapa webu